30 stycznia 2023

Kozak Wojan

Nieruchomości

Osiągnęłaś cel – co dalej?

https://kupmeble.pl/oferta/szafki-nocne https://nexeon.pl/oferta/oswietlenie/

Dotrwanie do końca diety, wykorzystanie pakietu zabiegów i cała ta codzienna pielęgnacja ciała wreszcie przyniosła zamierzony efekt. Możesz w końcu założyć bikini i cieszyć się wspaniałą sylwetką. Jednak bardzo ważne na tym etapie jest przekonanie się, że te wszystkie wyrzeczenia, ciężkie treningi były niezbędne by osiągnąć cel.

Dlatego konieczne jest teraz utrzymanie efektu i niewrócenie do poprzedniej wagi. Jak to osiągnąć, okazuje się że bardzo łatwo. Swoje nowe nawyki żywieniowe oraz tryb życia powinien utrzymać się na tym samym poziomie, jak podczas wyszczuplania.

Oczywiście dieta nie musi już być, aż tak rygorystyczna możesz pozwolić sobie na małe grzeszki, ale z umiarem. Natomiast picie wody niegazowanej pozostaje bez zmian, dwa litry dziennie bez wyjątków. Gabinetowe zabiegi można odpuścić, jednak warto dla podtrzymania skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i podtrzymujących efekt.

Poza tym peeling oraz kremowanie ciała powinny odbywać się regularnie, dzięki czemu twoje ciało będzie ciągle piękne i atrakcyjne.