14 lipca 2020

Kozak Wojan

Nieruchomości

Dieta weekendowa

www.ecce2011torun.pl

Czy weekendowe odchudzanie w ogóle jest możliwe? Czy ma ono jakikolwiek sens? Wiele wskazuje na to, że jak najbardziej. Potwierdzeniem na to, może być choćby trzydniowa dieta weekendowa, która pozwala osiągnąć płaski i atrakcyjny brzuch.

Jest to świetna propozycja dla tych osób, które w nowy tydzień chciałby wejść z lekkością, brakiem wzdęć, dobrym humorem i co najważniejsze – w ulubionych dżinsach, które ostatnio jakoś nie chcą się dopiąć. Dieta do stosowania w weekend, która pozwala cieszyć się płaskim brzuchem, obfituje przede wszystkim w zbawienny dla sprawnego trawienia błonnik.

Cały rytuał rozpoczyna się w piątkowy wieczór, po czym kontynuuje się go przez całą sobotę i niedzielę. Należy jeść w tym czasie niewielkie porcje i co najważniejsze robić to bez pośpiechu i dokładnie, tak by minimalizować szkodliwe połykanie powietrza, które w dalszej kolejności gromadzi się w jelitach i przyczynia się powstawania wzdęć.

Dieta pozwala, a nawet zaleca, by pić dużo napojów mlecznych, typu jogurt, kefir, czy maślanka, a także jeść posiłki z przetartych, czy rozdrobnionych owoców. Idealne będą tu musy oraz sałatki owocowe.