22 czerwca 2024

Kozak Wojan

Nieruchomości

Gadżety reklamowe – coś dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Naklejki wizytówki https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/18-naklejki-wizytowki Drukarnia Booklet where to buy solutions AVOCADO Grupa Reklamowa s.j.

Szukając odpowiedzi, na jakie gadżety reklamowe się zdecydować warto dokładnie przyjrzeć się naszej grupie docelowej. To ona i podzielane przez nią zainteresowania oraz styl życia są odpowiedzią i kierunkowskazem w stronę sukcesu sprzedażowego. Co przygotować dla kobiet, mężczyzn i dzieci? Kilka pomysłów odnajdziesz poniżej.

Gadżety typowo kobiece

Jeżeli główną grupą docelowa dla Twoich produktów lub usług są kobiety, istnieje kanon gadżetów promocyjnych jaki zyska ich uznanie. Podkreślamy, że w tym przypadku należy wyjątkowo mocno zatroszczyć się o piękne opakowanie. Dla Pań ma ono spore znaczenie.

Liczy się również możliwość praktycznego wykorzystania gadżetu w życiu codziennym. Ostateczna decyzja jest tez uzależniona od branży, w której działasz. Przykładowo, kiedy chcesz sprzedać kosmetyki przeprowadź promocje w oparciu o gadżety będące małymi próbkami Twoich perfum, kremów, balsamów, szamponów, olejków, odżywek itp. Klientka będzie miała niepowtarzalną okazje wypróbować towar całkowicie za darmo, a następnie kupić jego większą wersje. Jeżeli chcesz zarobić sprzedając jedzenie lub napoje możesz zadziałać w podobny sposób. W przypadku garderoby ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie drobnych ozdób np.

guzików lub breloczków z logo firmy.

Gadżety męskie

Mężczyźni są gadżeciarzami, ale w ich przypadku będzie liczyła się atrakcyjność i wspomniana u kobiet praktyczność darmowego produktu. Tutaj mniejsze znaczenia ma opakowanie, a funkcjonalność powinna być zdwojona. Tak jak w poprzednim przypadku, to czym będzie Twój gadżet jest uzależnione nadal od branży firmy. Próbki męskich perfum sprawdzą się bez dwóch zdań. Natomiast odzież będzie reklamowana przez gadżety odrobinę trudniej.

Ponieważ mężczyzny nie zadowoli tylko breloczek z logo. Lepiej podarować mu np. parę rękawiczek uszytych z odrobine gorszego materiału niż ten wykorzystywany do standardowej produkcji lub spinki do krawatu. Uznanie znajdą długopisy, notatniki i oczywiście słodycze.

Gadżety dziecięce

Skupiając się na gadżetach reklamowych adresowanych do dzieci głownie wybieraj słodkości opakowane w firmowe papierki. Poza tym możesz rozdać ulotki z obrazkami zabawek.

Dobrym rozwiązaniem jest także postawienie na rozprowadzenie miniaturowej wersji towaru.